1996
Пошук

Відчуття провини у дієті

Все не так, як хтілось. Зла на себе, що вкотре виявилася такою слабачкою.
Мова йтиме про боротьбу відчуття провини в дієті.
Начебто все йшло за планом до певного моменту. А потім все як в тумані й довкола одні фантіки від шоколадок. Зірвалась, з’їла те, що заборонене, забагато дозволеного…й результати не такі. Тут приходить воно…безжальне відчуття провини. Що з ним робити, щоб не зірватися повністю.
Звідки воно береться!? Та ти й сама це знаєш. Все гарно собі розпланувала, поставила ціль 100%го його виконання, а результатів все нема, твій вигляд не такий, та й тягне час від часу «на ліво» А зрештою, байдуже, що пробудило його, важливим є твоє теперішнє відчуття. Воно паскудне. Ти жирна, страшна, безнадійна…. Все, що робила до тепер уже не має ніякого значення, сенсу та змісту, бо ти й так груба, без сили волі. Ну а раз так, то впринципі, ця упаковка печива, тістечко й морозиво, на які зараз дивишся, уже також не мають ніякого значення… І тут тебе понесло… А якщо ти ще й бездоганно володієш вмінням викликати блювотний рефлекс, так взагалі повний піпєц Тепер УВАГА!!! Байдуже, що уже сталося, важливим є, що відбуватиметься далі. Відчуття провини виникає не під впливом того, що зробилось, а через твої думки про зроблене. Чому це важливо розуміти? Бо ти не в змозі змінити вчиненого, а от думки,- ТАК! Помилки будуть траплятися завжди. Це нормально. Це називається життя, емоції, бажання, потреби, похмура погода, критичні дні, відсутня в гардеробі новенька улюблена сукня. Як змінити думки?! Уяви, що ти дегустатор на кондитерському ярмарку і в перервах між тебе пригощають смачними коктейлями. Твоя логіка: я уже й так порушила дієту, можу випити багато коктейлів, а після – до неможу наїстися кондитерських виробів. Правильна логіка: Після коктейлю потрібно просто менше з’їсти солодощів. В чому відмінність: у несказаному «та пішло воно усе!» Що робити, аби до цього не дійшло? Навчитись себе вибачати – це раз. Два – знайти призначення вжитим калоріям. Три – перед блювотою значна частка вуглеводів уже встигла засвоїтись. Щоб навчитись вибачати себе, пропоную провести експеримент: Згадай свою останню погрішність і: 1. Що відчуваєш, коли думаєш про нього? Особливо зверни увагу на моменти самокритики. 2. Вголос промов: Це ж тілька їжа, яка перетворюється в енергію та живить мене, а не керує мною. 3. Що б ти відповіла своїй подрузі, котра б переживала схоже? Запиши думки й перечитай вголос. Цінуй свободу, згадай ту маленьку принцесу, котра жила в тобі до знайомства з тим дорослим життям, повним заборон, правил, норм, критеріїв, стандартів й іншого занудства. Ти задоволена їла ту вкусняшку й приносила неймовіру радість усім довкола. Тобі ніц не заважає продовжувати в тому ж дусі)

7 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Для тих, хто боїться каблуків з пілоном

Для тих, хто боїться каблуків з пілоном. Ви впевнені, що це Ваш страх, а не думка оточуючих?! Тренерський досвід говорить, що ця комбінація має шалену силу...вона розкриває та оголює особистість. Кому

© 2023 ИК. Сайт создан на Wix.com