1996
Пошук

Коротко про головне: Протеїни

Отже, оптимальна середня добова їхня норма складає 1,5 г ( чоловікам 2 г, інколі навіть і 3 г ) на кг маси тіла. Тут мова може йти як про фактичну, так і бажану вагу, якщо корилюєте останню за допомогою протеїнів.

Далі, їх різновиди.
По складу:
– Концентрат: білок з домішками (10-20% це лактоза та жир) – Гідролізат, тобто уже частково ферментований (перетравлений) протеїн. Найдорожчий протеїн з найкоротшим періодом всмоктування. Потрібно знати про таку його особливість, – найбільше спричинює викид інсуліну. – Ізолят. Це чистий протеїн, з мінімальним відсотком супутніх домішок.
По швидкості засвоєння:
Швидкі. Засвоєння відбувається за 3-4 год. До них відносяться концентрат, ізолят і гідролізат молочної сироватки, а також м’ясний білок.
Повільні. Час засвоєння цього типу протеїну складає приблизно 7-8 годин. До таких добавок належать казеїн, рибний, соєвий та інші білки рослинного походження.
Середні. Це, наприклад, яєчний протеїн
Тепер, кому які. Якщо мета, – набір м’язевої маси, тоді вживаємо швидкі протеїни. Повільний протеїн підходить людям, котрі боряться із зайвою вагою, або перебувають на етапі сушки. Оскільки такі протеїни здатні протягом тривалого часу підтримувати відчуття ситості, ними можна замінити один прийом їжі. Ще є одна, дуже прикольна штука в спортивному харчуванні, така як гейнери. Гейнером можна заміняти деякі прийоми їжі.
Приймати їх за 1-2 години перед тренуванням ( якщо це ранкове тренування) або  після, якщо воно вечірнє, протягом 20-40 хв, під час відкритого білково-вуглеводного вікна, оскільки це суміш білків з вуглеводами в ідеальній пропорції.


7 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Для тих, хто боїться каблуків з пілоном

Для тих, хто боїться каблуків з пілоном. Ви впевнені, що це Ваш страх, а не думка оточуючих?! Тренерський досвід говорить, що ця комбінація має шалену силу...вона розкриває та оголює особистість. Кому

© 2023 ИК. Сайт создан на Wix.com