1996
 
Пошук

На сніданок з Gatto про "Ні.Позитивне ні"

Оновлено: 20 лист 2020 р.

Сніданок з Gatto

“Ні. Позитивне ні”


Розмова про важливе під бельгійскі вафлі з кавою - новий формат зустрічей нашого клубу. Перша зустріч про Ні, бо сумно, коли жінка не може відмовити чоловікові у сексі. Мене це вразило, я задумалась і віришила розпочати зі слова "НІ". Його потрібно вміти говорити собі та іншим, чути. Це як хороший початок у розумінні себе та своїх бажань, цілей, принципів, особистісних кордонів, самодисципліни та самоаналізу. Тут не буде інструкції, тут заклик розуміти, поважати та любити себе.

"Ні, висловлене з найглибшим переконанням краще й благородніше за так, сказане просто для того, аби зробити приємність чи, ще гірше, уникнути проблеми"

Проблему висловлення, формулювання та сприйняття ні - повсякденна і щоденна проблема. Ми не вміємо ні сказати, ні почути те страшне слово. Чому?!

Бажання догодити усім, але не собі, вплив «авторитету», втрата, самотність, відчуття провини, небезпека конфлікту - приблизно з цим ми стикаємось, коли боїмося відмовитися.

Правильне обдумане «ні» містить в собі два так: на початку і вкінці, і тільки посередині - одне ні.

У «ні» є ціла структура ( дві стихії, які його формують )

 • Сила ( імпульс, емоція )

 • Турбота

Залежно від переважаючого інгредієнту існують наступні «ні»

 • пристосування ( фальшиве так, руйнівне так, яке підриває власні інтереси, цілі та бажання ) Це коли переважає турбота про другу сторону ситуації.

 • напад ( необдумане ні ) перевага сили

« говоріть коли сердиті і ви проголосите найкращу промову з тих, про які колись шкодуватимете »

 • ухиляння ( втекти від прийняття будь - якого рішення )

Найчастіша модель поведінки людини - це усі три моделі у вказаній послідовності:

Ви пристосовуєтесь, накопичуєте того фальшивого так, вкінці «мішечок» лускає і отримуємо напад, після сором і ухиляння...

 • Проблема першої моделі - відстутність/стан особистісних кордонів. Формулювання перед собою і для себе важливих цілей та цінностей, яким потрібно говорити «так»

 • Проблема другої моделі - емоції. Їхнє призначення - сигнал проблем та розладів вашого духовного та емоційного. Як біль фізичний сигналізує та попереджає про небезпеку та загрозу здоров’ю та життю, так негативні емоції щось намагаються вам сказати. Вони для вас, не для оточуючих. Ніколи не приймайте жодних рішень під дією емоцій, навіть хороших. «Вийдіть на балкон» і подумайте, проаналізуйте їх.

 • Проблема третьої моделі - відсутня повага до себе, відповідно і до іншої сторони. Це руйнівні стосунки. Вони не те, що нездатні побудувати щось нове, вони руйнують уже існуюче.

Правила формулювання правильного позитивного "НІ"

 • Починати з так власним інтересам, собі.

 • Пропозиція нового рішення для отримання «так» другій стороні діалогу

 • Повага

 • Ніколи не починати говорити «ні» з ні

 • Скласти план «Б»

Як чути «ні»
Як «так» новим можливостям та рішенням
Як повага до вас

Ні - це не кінець, ця людина не остання, дивіться ширше та глибше, можливо ви чогось пропустили. Поважайте вибір інших, тоді і Ваш поважатимуть.

Аналізуйте свої емоції, вони вам про багато розкажуть... Звичайно, якщо Ви готові жити із чистими думками у цілісності з собою, а не «на грані» з бурею в голові.

Вибір за вами: пристосовуватись, ухилятись чи завжди говорити так собі.25 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Перші стріпи ( танцювальні босоніжки для екзотік полденсу )

Перші Ваші стріпи в яких Вам потрібно навчитися відчувати стопу, натягнуті чи розслаблені коліна, скоси - босоніжки. Для комфорту вашого підйому - висота стріпів «3-ка» Що це означає: висота каблука -

Для тих, хто боїться каблуків з пілоном

Для тих, хто боїться каблуків з пілоном. Ви впевнені, що це Ваш страх, а не думка оточуючих?! Тренерський досвід говорить, що ця комбінація має шалену силу...вона розкриває та оголює особистість. Кому