1996
Пошук

У нас немає рівнів

У НАС НЕМАЄ РІВНІВ

Наші групи в Studio Gatto

не діляться на рівні.

І на це є декілька причин:

  • Найважливіша: у нас індивідуальний підхід до всіх. Є моменти, де профік програє, а новенький - навіть не моргне.

Заичайно, що якщо Ви прийшли вперше, то Вам дається база на хвати, больовий поріг та вестибулярку. І це не означає, що в подальшому Ви зобов’язані розвиватися у всіх існуючих і неіснуючих напрямках полденсу. Ви стаєте в чомусь бездоганні, щось для Вас терпиме, а щось - просто не Ваше. Але саме тренування виглядає таким чином, що Ви вчитеся якоїсь круточки, чи покоряти вершини пілону, а поряд з Вами, на сусідньому пілоні, хтось робить перехвати у прапорцях.

  • Далі, у нас гнучкий графік абонементів, щоб Вам було максимально зручно тренуватись. Не підлаштовувати своє життя під тренування, а тренування під життя. Тому групи міксовані, «старшенькі» діляться з «меншенькими» секретами чітерста.

  • На екзоті можливо не всім подобається, що зв’язки даються максимально доступні для всіх. Але, оскільки, ми усі різні, і в кожного свої сильні/слабкі сторони, хореографія дається універсальна. З фішками, які можна виконувати у складному варіанті та спрощеному. На індивідуальному тренуванні, звичайно, складається хореографія під кожну/кожного окремо з урахуванням усіх побажань та можливостей, але це не історія про групові тренування.

Єдине, що у нас може бути відокремлене - це закриті групи для вивчення конкретного матеріалу. Власне, плануємо таку запустити з екзотною базою, щоб не повертатися до неї під час звичайних тренувань.


1 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Для тих, хто боїться каблуків з пілоном

Для тих, хто боїться каблуків з пілоном. Ви впевнені, що це Ваш страх, а не думка оточуючих?! Тренерський досвід говорить, що ця комбінація має шалену силу...вона розкриває та оголює особистість. Кому

© 2023 ИК. Сайт создан на Wix.com