1996
Пошук

Чемпіонат з екзотік полденсу. Основні моменти при підготовці.
Так, змагання є. Це усе комерційні проекти. Хтось з них отримує додатковий дохід, хтось підвищення самооцінки та статус танцівниці рівня «профі» 

Наша місія в даній історії - підготовка учасниці. Це красивий творчий процес, в якому варто закласти певні рамки, щоб цей процес не тривав вічно і дав результат.

Починається все із вибору чемпіонату.

Кожний чемпіонат відрізняється специфікою та протоколами. Десь є обмеження в трюках, десь в костюмах, але усіх об’єднує техніка, музикальність та єдність виступу учасниці з образом.

Наступний етап. Образ. Ви можете експерементувати, здійснювати свої потаємні бажання і бавитися в рольові ігри,- все, що завгодно. Єдина умова - це має бути Ваш образ, Ваші емоції та відчуття. Якщо ви новачок, без театрального минулого - протанцюйте свою історію, тоді Вам повірять.

Музика повинна відповідати атмосфері, яку бажаєте створити на сцені. Якщо ж Ви новачок, то підбирайте музику з чіткими тактами, але не одноманітну, бо власноруч зробите з себе сіру нецікаву мишку.

Найкращий рецепт ідеальної музики - це «мурашки по шкірі» від неї. Через три місяці роботи з нею, Вам захочеться її замінити, вона Вам набридне, але навіть не смійте цього робити, це буде одна з жахливих помилок при підготовці на чемпіонат... Тому з вибором музики не поспішайте. 

Хореографія та трюки. База - це те, в чому Ви бездоганні. Далі вибір за Вами, чемпіонат може стати хорошим стимулом для вивчення та допрацювання якогось важкого для Вас, але жаданого, трюка. Один із критеріїв оцінки на змаганнях - це чистота виконання трюків та переходів, тому не потрібно стрибати вище себе, а показати те, в чому Ви найкращі.

Завжди більше оцінюються цікаві та нестандартні переходи. Експерементуйте. 

Щодо гнучкості, якщо у Вас немає шпагату чи складки, не показуйте це в номері. Уникайе рухів, які потребують вмінь чи можливостей, котрими Ви на даний момент не володієте. В екзоті потрібно застосовувати трюки, в яких тіло мобільне та танцювальне. Це не полденс, де потрібно показати елемент правильним ракурсом. В екзоті має бути амплітуда, динаміка, безпереривність історії, котру розповідаєте. Естетика - це за замовчуванням, так само як натягнуті стопи та колінка.

Костюм та макіяж - продовження та завершення всього вище перерахованого. Зручний, надійний ( не забуваємо про штрафи через несподівані неприємні сюрпризи ). Потрібно уважно читати правила прописані в регламентах чемпіонатів, щодо вимог до костюмів. 

Таймінг підготовки. Залежно від рівня твоєї підготовки коливається від пів року до трьох місяців.

Власне змагання. Останнє тренування перед виступом - день перед. Прогонка - це не відтанцювати цілий танець, це проба сцени. Перевірити чи партерна частина вміщається, якщо номер на динаміці, то спробувати, як сильно вона розкручується. Потрібно звикнути до сцени і розміщення пілона ( пілонів ) на ній.

Момент хвилюваня. Нехай поруч будуть ті, хто зможе Вас зрозуміти та підтримати, наприклад тренер. Хвилюватися - це нормально, але потрібно не забувати, що те задоволеня від сцени під час виступу короткочасне, просто миттєве, тому не варто тратити час на хвилювання, а насолоджуватися процесом і собою. 

Коли виходите на сцену, це уже виступ. Тому крок від бедра, спинка рівна, погляд впевнений і задоволений від миті.

Кінець виступу - це закулісся, а поки ви до нього доходите, це все номер та Ваш образ. 

36 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Для тих, хто боїться каблуків з пілоном

Для тих, хто боїться каблуків з пілоном. Ви впевнені, що це Ваш страх, а не думка оточуючих?! Тренерський досвід говорить, що ця комбінація має шалену силу...вона розкриває та оголює особистість. Кому

© 2023 ИК. Сайт создан на Wix.com